mrmy

کاربر نقره ای
 • تعداد ارسال ها

  7
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمی شود.

 1. mrmy

  ضخود 7072

  با سلام و عرض ادب. وجه تضمین مبلغی است که از فروشنده بلوکه میشه تا ضمانت قراردادش باشه. البته اگه در قراردادی موقعیت خرید باز داشته باشی و بعد به همان تعداد و از همان قرارداد بفروشی، نیاز به وجه تضمین نیست و عملا شما موقعیت های باز خودتان را بسته اید.
 2. mrmy

  ضخود 7072

  من ضخود 7072 را در تاریخ 1400/3/12 به قیمت 500 خرید زدم. امروز 750 فروختم. یعنی 50 درصد سود.کجا چنین سودی می تونیم بدست بیاریم. از جناب مهندس یزدان پور و تیمش بسیار تشکر می کنم که با چنین بازاری ما را آشنا ساختند.
 3. mrmy

  قیمت خرید و فروش در پنل صحرا

  به نام خدا با سلام و و قت بخیر موضوعی که چندی است ذهن مرا درگیر کرده، به این ترتیب است: در پنل صحرا؛ قیمت خرید و فروش قراردادهای معامله در دو قسمت وجود دارد. در تصویر زیر نشان داده شده است. سوال اینکه در این دو قسمت قیمت های خرید و فروش برعکس هم هستند.(در تصویر با فلش نشان داده ام.) یعنی قیمت فروش در سمت راست با قیمت خرید در سمت چپ برابر است و برعکس. علت چیست و چرا این گونه است. با تشکر از همگی و مخصوصا استاد یزدان پور.
 4. mrmy

  سود و زیان اختیار معامله

  ممنون از پاسخ خوبتون. منظور من هم به دید نوسانی بود.
 5. mrmy

  سود و زیان اختیار معامله

  این طور که من متوجه شدم، در اختیار خرید، وقتی در سود هستیم که قیمت خرید اختیار، کمتر از قیمت فروش باشه. دلیل: قیمت فروش، پرمیومی است که فروشنده ی اختیار خرید دریافت می کنه در حالی که قیمت خرید، پرمیومی است که خریدار اختیار خرید باید بپردازد. آیا این استنباط من درست هست یا نه؟ اگر درست نیست، لطفا جواب درست را بفرمایید.